Bezrealitky: Bydlení bez provize

První internetové tržiště s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez asistence realitních kanceláří.

Webové stránky byly spuštěny v září 2007 a od té doby se stávají velice úspěšnou alternativou řešení prodeje či pronájmu nemovitostí mezi přímými vlastníky a jejich zájemci. Hlavní výhodou takového prodeje jsou výrazné finanční úspory, protože žádná strana není povinna nikomu platit zprostředkovatelskou provizi.

Majitelé realit mají možnost nabídnout svoji nemovitost více než 1 milionu zájemců, kteří navštěvují server bezrealitky.cz každý měsíc.

Od samotného počátku projektu bezrealitky.cz jsme se zaměřili na vytvoření konceptu, který přinese větší transparentnost na realitní trh, snížení nákladu a zvýšení kvality realitních transakcí.

Ve všech fázích transakce Vám bezrealitky.cz nabízí pomoc ověřených profesionálů. Je pouze na Vás zda a jaké služby využijete (od asistence advokátní kanceláře při sepsání kupní smlouvy až po pomoc při výběru a vyřizování hypotéky). Vy sami si zvolíte služby, které potřebujete.

  • Inzerce přímých vlastníků nemovitostí
  • Nabídky služeb developerských projektů
  • Komerční prezentace na webových stránkách
  • Centrum služeb jako kompletní doprovodný servis pro inzerenty a jejich zájemce

Objednat