AliExpress: Doprava zdarma

Doprava zdarma na většinu produktů a nízké ceny!

AliExpress je katalog čínských výrobců a prodejců všemožného zboží na jednom místě. Na stránkách najdete více než milión druhů zboží. Najdete zde úplně vše, co Vás napadne. Dokonce mě překvapilo, že si tam můžu koupit i světla do auta, elektroniku, oblečení, vybavení domácnosti, dekorace, zahradní nábytek a mnoho dalšího. Výhodou je, že u hodně zboží je poštovné do ČR zdarma.

AliExpress je virtuální tržiště provozované společností Alibaba Group, které propojuje konkrétního prodejce s kupujícím. Webová stránka byla založena roku 2010 a dnes je jedním z největších čínských e-shopů.

Nízké ceny, kterými je AliExpress proslulý, nabízí díky přímému propojení kupujícího s prodávajícím a bez přirážek zprostředkovatelům. Kupující zde může najít celou řadu zboží od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám.

AliExpress jde jednoduše přepnout do češtiny – pro překlad používá Google Překladač a některé části textu nechává nepřeložené. Pro obyčejný nákup je tento překlad naprosto dostačující.

Objednat s dopravou zdarma