Paper Hub: Den na zkoušku zdarma

V Paper Hub máme vždy otevřené dveře. A když už budete u nás, můžete tu rovnou strávit celý den.

Můžete si s námi domluvit schůzku, anebo jen tak přijít a obhlédnout si prostředí. Víme, co potřebujete pro vaši práci.

  • V Paper Hub můžete využívat 40 Mbps spolehlivé připojení a rychlou multifunkční tiskárnu až formátu A3. K dispozici nabízíme také 3D tiskárny.
  • Každý má trochu jiný pracovní režim. Proto nabízíme různé možnosti pronájmu, od pěti hodin měsíčně po neomezený přístup, případně pevný stůl. Pokud potřebujete uspořádat malý meeting pro 5 lidí, prezentaci pro 20 klientů anebo přednášku pro 120 návštěvníků, najdeme spolu správné místo.
  • Paper Hub je součástí Paralelní Polis, jež nabízí pravidelný program vzdělávacích a oddechových akcí, kulinářské zázemí zajištěné Bitcoin Coffee a technické podhoubí v podobě 3D tiskové dílny MakersLab.

Každý člen Paper Hub má možnost v rozsahu zvoleného tarifu (od 300 do 3000 Kč / měsíc) využívat kterékoliv volné pracovní místo ve sdíleném prostoru, kancelářské vybavení (tisk, scan, kopírování, wifi, projekční technika etc.), kuchyňku, terasu a zvýhodněnou možnost pronájmu zasedací místnosti. Nabízíme taktéž možnost pronajmout si svůj vlastní pracovní stůl. Členství se platí pomocí kryptoměny Bitcoin, s jehož používáním vás rádi seznámíme a pomůžeme rozměnění i platbu uskutečnit.

Chci den zdarma